Rezervačný systém iSport pre on-line rezervácie

Pre koho je rezervačný systém iSport

Aj Vy máte na svojich webových stránkach len objednávkový formulár pre rezervácie? Nahraďte ho on-line rezervačným systémom iSport a získajte tak množstvo výhod, ktoré rezervačný systém poskytuje.

Viete, že Vaši zákazníci uprednostňujú on-line rezervácie pred telefonickými alebo e-mailovými?

Výhody rezervačného systému iSport

Pre Vašich zákazníkov

 • Systém je skutočne on-line, 24 hodín, 7 dní v týždni
  V dobe, kedy má každý možnosť pripojenia k internetu – doma alebo v práci, je pohodlné pozrieť sa na rozmiestnenie dráh, ihrísk či rozvrh cvičení, zobraziť si voľné kapacity a v pokoji si vybrať vhodný termín.
 • Okamžitý prehľad obsadenia
  Váš zákazník si môže presne naplánovať návštevu Vášho centra – zvoliť si dátum, čas a športovú aktivitu, ktoré mu vyhovujú, a okamžite rezervovať.
 • Prehľadná schéma obsadenia s otváracou dobou a cenami
  Zákazník sa zorientuje v rezervačnom systéme intuitívne a rýchlo, samotná rezervácia je preňho otázkou minúty. Nastaví si deň a rezervuje čas a športovú aktivitu. Systém okamžite vypočíta cenu celkovej rezervácie. Zákazník má možnosť si rezervovať viac termínov naraz.

Pre prevádzkovateľov športového alebo relaxačného centra

 • Maximálne využitie kapacity
 • Systém ponúka v porovnaní s knihou rezervácií oveľa väčší komfort a prehľadnosť.
  Časová schéma je farebne rozlíšená a prehľadná. Systém iSport je optimalizovaný na čo najmenší počet kliknutí, preto všetko potrebné máte hneď poruke: kalendár pre výber dňa, priestor pre Vaše poznámky, prehľad o zákazníkoch a ich permanentkách, prehľad o akciách a iných udalostiach...
 • Okamžitý prehľad o všetkých rezerváciách a zákazníkoch
  Požiadajte o prístupy do administrácie demoverzie a presvedčte sa sami, aká môže byť správa rezervácií prehľadná a pohodlná. Už žiadne zmätky, papierovanie, pátranie u kolegov, čo kto komu rezervoval alebo sľúbil, všetko bude podchytené a okamžite (i spätne) k nahliadnutiu. Viac na stránke Vlastnosti a funkcie
 • Štatistiky a reporty
  Štatistiky za ľubovoľné obdobie – obsadenie kapacity, štatistiky rezervácií priamo od zákazníkov a od obsluhy, hodinové využitie jednotlivých športových aktivít – všetko formou tabuliek a grafov. K tomu denné prehľady čerpania kreditov z permanentiek, vykonaných či zmazaných rezervácií a pod.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStul



Navigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]