Vylepšené storno podmienky

3. 9. 2016

Vylepšené storno podmienky

Storno podmienky sú dôležitou súčasťou systému a umožňujú nastavenie času, do ktorého je možné rezerváciu bezplatne stornovať. V iSport systéme je možné nastaviť 3 druhy storno podmienok:

a) Čas pred začiatkom rezervácie – prevádzkovateľ si môže nastaviť, že storno podmienka začína platiť napríklad 3 hodiny pred začiatkom rezervácie. Akonáhle užívateľ stornuje rezerváciu a poruší podmienky, systém zaeviduje porušenie storno podmienok.

b) Druhá možnosť je nastavenie konkrétneho času počas dňa, do ktorého je možné stornovať rezerváciu. Napríklad je možné nastaviť pre všetky ranné rezervácie storno podmienku do 21.00 h večer predchádzajúceho dňa.

c) NOVINKA – možnosť nastavenia percentuálnych storno podmienok. Porušenie storno podmienok sa riadi podľa nastavených percent. Napríklad pri stornovaní rezervácie do 12 hodín pred začiatkom rezervácie bude účtované 50 % z ceny rezervácie, do 6 hodín pred začiatkom 80 % ceny rezervácie.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]