Rezervačný systém rozšírený o ďalšie nové funkcie

17. 6. 2013

Rezervačný systém rozšírený o ďalšie nové funkcie

Do systému pribudli desiatky zmien a vylepšení, vyberáme aspoň tie najdôležitejšie:

Zoskupenie športov pod jednu záložku

Pod jednou záložkou môžete teraz zobraziť viacero športovísk. To využijete napríklad, ak máte tenisovú halu a vonkajšie kurty. Zoskupíte ich pod jednu záložku, ale pritom nezávisle na sebe im nastavíte ceny a otváraciu dobu.

Zdieľanie obsadenosti medzi zdrojmi

Ak máte k dispozícii jedno miesto (miestnosť, ihrisko, halu) určené napríklad pre tenis a zároveň ho využívate aj pre iné aktivity (napr. cvičenie), je možné nastaviť zdieľanie obsadenosti. To znamená, že v prípade, že založíte skupinové cvičenie, automaticky sa obsadí tenis, a naopak.

Týždenné zobrazenie schémy obsadenosti

Odteraz môžete nastaviť ako východiskové týždenné zobrazenie a listovať v schéme po celých týždňoch.

Nový grafický prehľad stavu kreditu

Históriu čerpania kreditu sme farebne odlíšili pre väčšiu prehľadnosť. Na prvý pohľad rozoznáte už uskutočnené rezervácie, dobitie kreditu, rezervácie, ktoré sa ešte len majú uskutočniť, a ďalšie udalosti, ktoré majú vplyv na výšku kreditu.

Vylepšené týždenné plánovanie rezervácií

Pri tvorbe rezervácie môžete nastaviť jej opakovanie. Systém okamžite – ešte pred uložením – skontroluje všetky voľné termíny a v prípade, že sú niektoré obsadené, ponúkne náhradné miesto. Zadávanie opakovaných rezervácií je takto pohodlnejšie a rýchlejšie.

E-mailové upozornenie na vypršanie kreditu

Svojich zákazníkov môžete e-mailom upozorniť na blížiace sa vypršanie kreditu. Máte možnosť nastaviť si niekoľko termínov pred vypršaním platnosti, v ktorých sa má upozornenie odoslať.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]