Platba prevodom a synchronizácia platieb s Fio bankou

26. 1. 2015

Platba prevodom a synchronizácia platieb s Fio bankou

Platba prevodom

Rezervačný systém teraz umožňuje možnosť platby prevodom na účet. Túto funkciu je možné využiť pre platbu za rezerváciu, nákup permanentky alebo dobitie kreditu.

Keď chce užívateľ zakúpiť permanentku, vyberie si z ponúkaných permanentiek a zvolí platbu prevodom. Systém mu pošle na e-mail číslo účtu prevádzkovateľa, variabilný symbol a čiastku k prevodu.

Akonáhle prevádzkovateľ obdrží platbu na účet, v rezervačnom systéme ju označí ako zaplatenú a systém priradí užívateľovi zakúpenú permanentku.

Synchronizácia platieb s Fio bankou

iSport tiež umožňuje automatické spárovanie platieb s účtom vo Fio banke. V tomto prípade všetko funguje automaticky. Rezervačný systém sa sám spojí s bankou a prevezme si prichádzajúce platby podľa variabilného symbolu.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]