Nové vylepšenia pre skupinové rezervácie

5. 5. 2014

Nové vylepšenia pre skupinové rezervácie

Vylepšená správa kurzov

U kurzov je teraz prehľadnejšie zobrazenie všetkých termínov kurzu s možnosťou rýchlej opravy dátumu a času lekcie. Presunutie termínu na iný deň je tak otázkou chvíľky. Systém vedie štatistiku využitia kapacity jednotlivých kurzov.

Export rezervácií z cvičenia do XLS

V detaile aktivity pribudla ikona pre export do XLS, pomocou ktorej si prevádzkovateľ môže uložiť všetky rezervácie do XLS formátu.

Interná poznámka u aktivity

Prevádzkovateľ si môže zapísať internú poznámku ku každej aktivite. Poznámka nie je viditeľná pre užívateľa.

Kópia rozvrhu

Ak máte pravidelne sa opakujúci rozvrh, môžete vytvoriť jeho kópiu na ďalšie obdobie. Nemusíte už plánovať aktivity znova, ale jednoducho ich nakopírujete.

Zobrazenie všetkých cvičení aj formou zoznamu

Systém umožňuje zobrazenie všetkých aktivít tiež formou prehľadného zoznamu. V zozname vidí užívateľ všetky aktivity - kurzy a cvičenia do budúcnosti, zoradené podľa druhu aktivity a v rámci každej aktivity podľa plánovaných termínov.

Rozšírené listovanie rozvrhom

V listovaní rozvrhu k pohybu po týždňoch "predchádzajúci a nasledujúci" pribudol odkaz pre návrat na dnešný deň. Pre rýchle listovanie po mesiacoch alebo rokoch sme pridali doplnkový kalendár.

Možnosť zadať iný obsah e-mailu s rekapituláciou pre kurzy

Rezervácie na kurzy majú zvyčajne iné podmienky ako samostatné rezervácie na cvičenie. Prevádzkovateľ si teraz môže napísať iný text e-mailu s rekapituláciou rezervácie pre kurzy.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]