Nové funkcie v systéme iSport

7. 11. 2010

Nové funkcie v systéme iSport

Na vývoji športového systému iSport neustále aktívne pracujeme. Vylepšili sme ovládanie v administrácii a odstránili drobné chybičky.

Medzi nové funkcie patrí možnosť spätného potvrdzovania rezervácií e-mailom. Ak prevádzkovateľ chce mať pod kontrolou všetky rezervácie, môže si zvoliť ich spätné potvrdzovanie. Každá nová rezervácia čaká na odsúhlasenie. Prevádzkovateľ má možnosť rezerváciu potvrdiť, alebo odmietnuť. Pri potvrdení systém odošle zákazníkovi e-mail o akceptovaní jeho rezervácie; pri odmietnutí má obsluha možnosť uviesť do e-mailu dôvod odmietnutia.

Ďalšou novinkou je možnosť upozornenia užívateľov pomocou okna, ktoré sa zobrazí pri výbere termínu. Upozornenie je možné nastaviť len pre určité dni, napr. keď chce prevádzkovateľ upozorniť na novú akciu v daný deň.
Ďalšie využitie tejto funkcie spočíva v tom, že je možné obmedziť počet vybraných hodín pre rezerváciu a len čo zákazník prekročí tento počet hodín, okno ho upozorní, že v prípade takto veľkej rezervácie je napríklad nutné zložiť zálohu.

Pre cvičenie pilates sme na mieru naprogramovali funkciu automatického zasielania SMS, ak dôjde k zrušeniu cvičenia z dôvodu minimálnej účasti.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]