Nové funkcie v rezervačnom systéme

11. 8. 2011

Nové funkcie v rezervačnom systéme

Pridali sme ďalšie štatistiky a doplnili grafy k štatistikám. Pre väčší prehľad rezervačný systém taktiež generuje reporty rôznych udalostí, ktoré sa stali počas vybraného obdobia. Môžete si tak vyfiltrovať napríklad novo zakúpené permanentky, vložené či stornované rezervácie a ďalšie.

V užívateľských účtoch sme pridali nástroj pre rýchle vyhľadanie užívateľov podľa mena. Stačí napísať časť mena a užívatelia sa ihneď vyfiltrujú v tabuľke.

Modul zasielania SMS – pre klientov, ktorí využívajú skupinové rezervácie (cvičenie, fitness, aerobik, 5 Tibeťanov a pod.), sme pridali funkciu automatického zrušenia lekcie pri nízkom počte rezervácií. Systém sám rozpozná čas uzávierky, kedy sa už nikto nemôže prihlásiť, a pokiaľ nie je dosiahnutá minimálna kapacita, rozpošle SMS správu o zrušení cvičenia zákazníkom i inštruktorovi. Zákazníkom bude automaticky vrátený už odpočítaný kredit.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]