Nové funkcie - evidencia členstva a zablokovanie užívateľa pre porušenie storno podmienok

6. 7. 2015

Nové funkcie - evidencia členstva a zablokovanie užívateľa pre porušenie storno podmienok

Evidencia členstva

U jednotlivých užívateľov je možné evidovať, či sú členovia športového klubu a voliteľne aj koniec platnosti členstva. Mnoho športových klubov ponúka členstvo s určitými výhodami alebo zľavami pre svojich členov. Ak je užívateľ členom, zobrazí sa pri každej rezervácii malý symbol s dátumom konca platnosti jeho členstva.

Zablokovanie užívateľa pre porušenie storno podmienok

Užívateľa je teraz možné zablokovať z dôvodu opakovaného porušenia storno podmienok. Užívateľ poruší podmienky napríklad, ak sa nedostaví a jeho rezervácia tak prepadne, alebo stornuje rezerváciu príliš neskoro. Storno podmienky si prevádzkovateľ nastavuje ľubovoľne.

Celkový počet porušenia podmienok je možné nastaviť zvlášť pre rôzne skupiny užívateľov. Môžete tak mať skupinu užívateľov s prísnejším nastavením a skupinu VIP zákazníkov, ktorej sa zablokovanie vôbec netýka.

Blokovanie sa nastavuje na určitý počet dní, v ktorých užívateľ nemá povolené rezervovať.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]