Grafický newsletter aj vo variante Médium

8. 6. 2014

Grafický newsletter aj vo variante Médium

Vzhľadom na časté využívanie hromadného odosielania e-mailov z rezervačného systému užívateľom prostredníctvom newsletteru sme sa rozhodli sprístupniť túto funkciu i zákazníkom, ktorí majú cenový variant Médium. Doposiaľ využívali newsletter iba zákazníci s cenovým variantom Max.

Newsletter je skvelým pomocníkom pre oznamovanie rôznych akcií a noviniek v športovom centre či fit štúdiu. Prevádzkovateľ môže odosielať hromadné e-maily zákazníkom a môže si určiť, ktorým skupinám e-mail pošle (aerobik, zumba, tréneri, Vacupower...). K e-mailu je možné pripojiť prílohy.

Samotný e-mail je graficky spracovaný a zákazníkom tak príde i s logom športového centra. Každý príjemca e-mailu sa môže kedykoľvek odhlásiť z odoberania ďalších e-mailov.

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]