Novinky v rezervačnom systéme iSport

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti

Dotazníky spokojnosti

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami.

Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový dotazník špeciálne pre víkendový workshop a zároveň môže používať aj všeobecný dotazník pre ostatné aktivity.

14. 11. 2016

Rozšírené možnosti nastavenia oprávnenia pre obsluhu systému

Rozšírené možnosti nastavenia oprávnenia pre obsluhu systému

V rezervačnom systéme sme doplnili možnosť nastavenia rôzneho oprávnenia pre prístup obsluhy systému. Existujú dva základné druhy prístupu:
a) administrátor – plné práva, môže meniť nastavenie systému,
b) obsluha – obmedzené práva, nemôže meniť nastavenie systému, pracuje len s rezerváciami a užívateľskými účtami.

Novinkou v systéme je možnosť doplniť k jednotlivým účtom obsluhy ešte dodatočné oprávnenia. Účet obsluhy môže mať zakázané mazať rezerváciu, manipulovať s kreditom, pridávať alebo stornovať permanentky užívateľov a ďalšie obmedzenia.

27. 10. 2016

Detské aktivity a rozšírená evidencia detí na cvičenie

Detské aktivity a rozšírená evidencia detí na cvičenie

Niektorí z našich zákazníkov majú hlavnú náplň prácu s deťmi. Vznikla tak potreba evidovať aj ďalšie informácie k rezerváciám na detské aktivity.

V rezervačnom systéme iSport je teraz možné založiť pre dieťa doplnkový účet a uviesť v ňom ďalšie podrobnosti, ktoré prevádzkovateľ požaduje. Ide napríklad o vek dieťaťa, dátum narodenia, možné zdravotné komplikácie alebo mená a kontaktné údaje pre oboch rodičov.

3. 9. 2016

Vylepšené storno podmienky

Vylepšené storno podmienky

Storno podmienky sú dôležitou súčasťou systému a umožňujú nastavenie času, do ktorého je možné rezerváciu bezplatne stornovať. V iSport systéme je možné nastaviť 3 druhy storno podmienok:
a) Čas pred začiatkom rezervácie
b) Nastavenie konkrétneho času počas dňa
c) Nastavenie percentuálnych storno podmienok – NOVINKA

20. 5. 2016

Responzívna verzia

Responzívna verzia

Rezervačný systém iSport je responzívny, to znamená, že sa automaticky prispôsobuje menším obrazovkám mobilov a tabletov. Predchádzajúca samostatná mobilná verzia pre skupinové cvičenia bola nahradená novšou a univerzálnejšou responzívnou verziou. Tá je k dispozícii pre všetky typy rezervácií.

« predchádzajúci   |1|2|3|4|5|   nasledujúci »

Novinky

Dotazníky spokojnosti

17. 5. 2017

Dotazníky spokojnosti – spätná väzba je nová funkcia pre prevádzkovateľov skupinových cvičení. Služba dotazníkov umožňuje poslať e-mailom užívateľom odkaz na dotazník spokojnosti s prednastavenými otázkami. Dotazníkov je možné používať niekoľko súčasne. Napríklad prevádzkovateľ si vytvorí nový... čítať ďalej

Skúste tiež

On-line rezervácie stolov

Prevádzkujete vo svojom športovom centre aj reštauráciu? Ponúkame Vám on-line
rezervačný systém pre reštaurácie.

Rezervačný software pre reštaurácie – RezervujStulNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]